kabelové sítě VN a NN, s.r.o.

...Váš partner pro stavby v oblasti energetiky

Dnes je pondělí 23.7.2018

Obchodní partneři

Našimi významnými obchodními partnery jsou:

Odběratelé

PREdistribuce a.s.

PREdistribuce a.s. - pod skupinu PRE, a.s. spadají její 3 dceřinné společnosti. Jednou z těchto společností je PREdistribuce, a.s., jejíž úlohou je provoz, správa a obnova distribučních sítí v Praze a v Roztokách. Distribuční síť ve správě PREdistribuce, a.s. zásobuje své zákazníky souhrnnou roční energií 6,3TWh

Metrostav,a.s.

METROSTAV a.s. je komplexní stavební společnost, jejíž původní specializací při založení v r. 1971 byla výstavba pražského metra. Svým rozsahem společnost v dnešní době pokrývá téměř polovinu trhu pozemního stavitelství v České republice.

EUROVIA CS, a.s.

EUROVIA CS a.s. - silná stavební společnost s dřívějším názvem Stavby silnic a železnic, a.s. se specializací na stavby dopravního charakteru, kde je v rámci České republiky nejvýznamnější zástupce oboru.

ŠINDY, spol s.r.o.

ŠINDY, spol s.r.o. vzniklá počátkem roku 1997 se zabývá projekcí a realizací vnějších a vnitřních slaboproudých metalických , optických a silnoproudých rozvodů do 1kV.

InterCars Česká republika, s.r.o.

InterCars Česká republika s.r.o. - je jedním z největších distributorů náhradních automobilových dílů v České republice.

HOCHTIEF CZ, a.s.

Dodavatelé

Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.

Stavební společnost Šlehofer, s.r.o - společnost zabývající se realizací nových a rekonstrukcí starých povrchů komunikací

ADOZ Praha - dopravní značení, s.r.o.

ADOZ Praha - dopravní značení, s.r.o. - je společnost zabývající se prodejem a montáží dopravních značek, bezpečnostních zařízení a ostatního příslušenství na pozemních komunikacích

Pražská energetika, a.s.

Pražská energetika, a.s., jejíž historie sahá do roku 1897, je složena z dceřinných společností PREměření, a.s., PREdistribuce, a.s. a PREleas, a.s. a je to třetí největší subjekt v obchodováním s elektřinou, její distribucí a ostatními doplňkovými službami. Pražská energetika působí na území Prahy a Roztok a ročně zajistí dodávku cca 6,3 TWh elektrické energie.

DABOK, s.r.o.

DABOK s.r.o. - je společnost, velkoobchod, která od roku 1993 dodává elektroinstalačním a obchodním firmám kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu domácí i zahraniční produkce.

K+V Elektro, a.s.

K+V Elektro, a.s. - je společnost zabývající se od roku 1991 velkoobchodem a maloobchodem s elektroinstalačním materiálem.

Geodetický servis Praha, s.r.o.

Geodetický servis Praha, s.r.o. je společnost dodávající od roku 1990 geodetické práce

Cemex Czech Republic,k.s.

Cemex Czech republic k.s. - je společnost, která v roce 2006 oslavila 100let od svého vzniku. Jedná se o mezinárodní subjekt působící ve více jak 50ti zemích světa,vyrábí, distribuuje a dodává stavební materiály


…a mnozí další
© 2018 ELPO, kabelové sítě VN a NN, s.r.o.